KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871307

nr 1287 1307

Hjalmar Strååt

(1885-1971), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1953, "vid åmynningen". Olja på pannå, 37x27cm

måndag 11 november 2019
kl 18:43:03

Hjalmar Strååt

Läs mer om Hjalmar Strååt